درباره تابلوهای فلکسی

Posted in مجموعه2

تابلو فلکسی فیس
 
تابلوهای فلکسی فیس همانگونه که از نامشان پیداست دارای صفحه های قابل انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی می باشند.اینگونه تابلوها چه از لحاظ ابعاد و چه فرم دهی دارای  محدودیت حداقلی می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آنها را در مقابل نورخورشید و شرایط جوی نا مناسب  بسیار افزایش داده است.این مجموعه با داشتن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه ی  تابلوهای فلکسی فیس در ابعادهای مختلف و تیراژهای بسیار بالا از قبیل ایران خودرو در سراسر کشور فعالیت  های ممتازی داشته است.


تابلو فلکسی یا همان فلکسی فیس
 
فلکسی ، فلکس یا به عبارت صحیح تر "فلکسی فیس " متریالی است که برای تابلو های سردر مغازه ها ، فروشگاه ها ، تالو های عابر پیاده ، برخی از بیلبورد ها به طور خلاصه برای تابلو هایی که لامپ مهتابی دارند استفاده میشود.
 
فلکسی یا فلکس دو نوع چینی و کره ای دارد، نوع چینی آن معمولا 18 اُنس و نوع کره ای آن 20 اُنس  میباشد ،متریال فلکسی به جنسی اطلاق میشود که نور را از خود عبور میدهد در حالی که بنر این قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده میشود ، بنر نیز مثل فلکسی دو نوع چینی  وکره ای دارد و در دو نوع آن  گراماژی بین هشت اُنس تا سیزده اُنس را دارند ، تفاوت بنر چینی با بنر کره ای در کیفیت چاپ و مقاومت بنر است ، بنر کره ای از کیفیت چاپ بالا و همچنین  مقاومت بالتری نسبت به بنر چینی برخودار است ، بنر هایی که که برای استفاده معمولی میباشد معمولا ده اُنس چاپ میشوند ولی اگر ینر را برای تابلو های سردر فروشگاه استفاده کنید که قرار است نور از جلو داشته باشند ، توصیه میشود که بنر سیزده اُنس استفاده کنید ، البته میتوانید در این مورد با ما مشورت کنید.
 
نوع دستگاه چاپ در بالا بودن کیفیت چاپ نقش بسیار مهمی دارد، به این معنی که اگر شما برای چاپ خود از بنر کره ای استفاده کنید  ولی دستگاه که با آن چاپ میکنید دارای کیفیت پایین چاپ باشد، کار شما از کیفیت بالایی برخودار نخواهد بود.
 
در  نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود ، دلیلش هم به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است ، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو خواهد شد.
 
 
تابلو فکسی

تابلو سازی سینا با داشتن فضای کارگاهی مناسب و در اختیار داشتن اکیپ اجرای قوی و همچنین امکانات ساخت و نصب قادر است در تهران و شهرستان ها برای تعداد و ابعاد مختلف سفارشات تابلو فلکسی بپذیرد. تابلو های فلکسی دارای 2 سال ضمانت چاپ میباشد که در مقابل تابش مستقیم نور افتاب  وتغییرات دما مقاوم میباشد و لوازم برقی بکار رفته در تابلو فلکسی از مرغوب ترین اجناس موجود در بازار میباشد که دارای شش ماه ضمانت میباشد.

 

 

 

 

parragraph

تابلو سازی سینا

تابلو سازی سینا|ساخت تابلو چلنیوم|چاپ و تبلیغات|حروف برجسته

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو روان

تابلو روان

تابلو روان

تابلو روان

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

ساخت حروف برجسته

ساخت حروف برجسته

ساخت حروف برجسته
ساخت حروف برجسته

تابلو سازی