تابلو سازی سینا|ساخت تابلو چلنیوم|تابلو روان|حروف برجسته

تابلو سازی سینا در زمینه ساخت و نصب مدرنترین تابلو های تبلیغاتی مشغول به فعالیت می باشد . تابلو سازی سینا با تیمی مجرب و حرفه ای از زمان طراحی تا اجرا تنها هدف خود را جلب رضایت مشتری قرار داده و همین باعث موفقیت و پیشرفت روز افزون این موسسه گردیده . 

زمینه های فعالیت تابلو سازی سینا شامل بخش های زیر می باشد : بیلبورد ، حروف برجسته از قبیل (چلنیوم ، استیل ، استن استیل ، میرور طلایی ، نئون پلاستیک ، لتر مکس و کلیه محصولات پلکسی گلاس ) تابلو روان ، کامپوزیت ، نما ، فلکسی فیس ، پلاک و تندیس ، لایت باکس ، نمایشگاه و غیره ... با قابلیت تولید انبوه ، ما همیشه سعی بر آن داشته ایم که با استفاده از مرغوبترین و باکیفیت ترین اجناس و مواد اولیه موجود در بازار محصولات و خدمات خود را به بهترین نوع ممکن عرضه نماییم تا اعتماد مشتریان خود را جلب نموده و لی برای ما فقط این کافی نبوده و همیشه دقت و ظرافت را در کارهایمان سر لوحه قرار می دهیم و باعث می شود تا مشتریان گرامی ما خودشان مبلغ کار ما باشند و نام ما را به دیگران معرفی نمایند.

 

 

  تابلو حروف برجسته

تابلو حروف برجستهساخت انواع حروف برجسته ، اعداد ، اشکال و لوگوهای برجسته فلزی و پلاستیک شامل ( چلنیوم ، استیل ، استن استیل ، میرول  طلایی ، نئون پلاستیک ، لتر مکس و کلیه محصولات پلکسی گلاس ) با بالاترین کیفیت و ظرافت و استفاده از مرغوب ترین متریال.

تابلو روانLED 

تابلو LED روانارایه انواع تابلو های روان LED در ابعاد مختلف و رنگ های متنوع ( تک رنگ ، سه رنگ ، فول کالر و تلویزیون شهری ) تقویم ساعت دیجیتال و   همچنین تابلو های  LED ثابت با مرغوب ترین ماژول و LED های کره ای ، تایوانی و چینی.

 

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم  چلنیوم تخصص ماست. تابلو سازی سینا با سال ها تجربه در زمینه ساخت و اجرای تابلو های چلنیوم در رنگ ها و طرح های مختلف و استفاده از چلنیوم اسپانیایی ( آلوباند و آلوراپید ) و همچنین چلنیوم چینی و ایرانی بسته به سلیقه و بودجه مشتری و تحویل و یا نصب در کمترین زمان ممکن آماده خدمت گذاری به شما سروران گرامی می باشد.

parragraph

تابلو سازی سینا

تابلو سازی سینا|ساخت تابلو چلنیوم|چاپ و تبلیغات|حروف برجسته

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو روان

تابلو روان

تابلو روان

تابلو روان

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

ساخت حروف برجسته

ساخت حروف برجسته

ساخت حروف برجسته
ساخت حروف برجسته

تابلو سازی